بازی گشت پلیس یک

/بازی گشت پلیس یک

مشخصات فنی و گیم پلی بازی:

برای ساخت بازی گشت پلیس یک ، استودیو هنر نور و حرکت با بکار گیری جمعی 15 نفره از متخصصین در زمینه های مختلف تولید بازی های رایانه ای و موبایل و با بیش از 9 ماه کارشبانه روزی، موفق شدند تا حجم عظیمی از اطلاعات سه بعدی و دو بعدی را در یک بازی قابل انجام بر روی موبایل های با سیستم عامل اندروید و حجمی کمتر از 80 مگابایت ارائه نمایند.

بخش اصلی منطقه شش تهران از خیابان های اصلی و فرعی و کوچه ها گرفته تا ساختمان های آشنا و ناآشنا به صورت کامل عکس برداری و سپس به صورت سه بعدی و با دقت بالا ساخته شده اند تا بازیکن هنگام موتور سواری حسی دلنشین و نزدیک به محیط داشته باشد. ساخت افکت های صوتی و موسیقی پرشور همراه با صدای شگفت انگیز اساتید دوبلاژ کشور آقایان منوچهر زنده دل، حمیدرضا آشتیانی و ناصر ناظمی، جانی دوچندان به بازی بخشیده است. سابقه کار تخصصی انیمیشن سازان تیم نیز صحنه هایی بدیع در دمو های داخل و خارج بازی گشت پلیس یک به وجود آورده که از نکات مورد توجه مخاطبین است.

داستان و بازینامه:

بازیکن در نقش پلیس جوانی که به تازگی به کلانتری پیوسته ، به عنوان نیروی موتور سوار مسئول گشت زنی و رسیدگی به ماموریت ها و عملیات هایی است که از مرکز به او ابلاغ می شود. تنوع ماموریت های بازی گشت پلیس یک با الهام از اتفاقات واقعی و مستندات پلیس با جذابیت های سمعی و بصری ساخته شده که قادر است ساعت ها مخاطبین را سرگرم نماید. بازیکن در هر جا با در دست گرفتن موبایل و در کمتر از چند دقیقه مشغول تعقیب مجرمین و دزدان خیابانی خواهد بود.

یکی دیگر از جاذبه های بازی تنوع موتور های قابل استفاده در بازی است، بیش از 25 موتور که با سرعت ها و قدرت های گوناگون باید در ماموریت های مختلف انتخاب شوند تا بازیکن بتواند به خوبی از عهده عملیات برآید. از طرفی بخش گشت زنی آزاد در شهر امکانات دیگری را فراهم کرده تا بازیکن با حرکت در فضای شهر و کوچه خیابان های آشنا از این بازی بومی کمال لذت را ببرد.

2018-10-29T15:24:57+00:00