سوالات متداول 2018-12-15T14:29:19+00:00

  سوالات متداول

برای انجام ماموریت های بازی کافیست پس از مشخص شدن مقصد توسط مرکز و مسیریابی آن از روی سیستم GPS بازی، با استفاده از مکان نمای بالای صفحه به سمت محل وقوع جرم حرکت کنید. در مورد مراحل بالاتر نیز کافیست پس از رسیدن به محل جرم و پیدا کردن مجرم، وی را در نزدیک ترین فاصله ممکن تعقیب کرده تا بتوانید او را دستگیر کنید.

باشگاه تیر اندازی یکی از بازی های جانبی در بازی گشت پلیس می باشد که در آن می توانید علاوه بر بالا بردن مهارت خود در تیر اندازی، از جوایز بسیاری همچون سکه و موتورهای رایگان بهره مند شوید.

پیست سرعت یکی بخش های جدید بازی گشت پلیس می باشد که در آن علاوه بر کسب مهارت بیشتر در رانندگی، به رقابت با دوستان و دیگر بازیکنان در جدول رده بندی بازی بپردازید. پیست سرعت دارای 6 سری رقابت بر اساس مدل موتور های مختلف موجود در بازی می باشد که برای ورود به هر رقابت، شما علاوه بر خرید آیتم مورد نظر نیازمند دارا بودن حداقل یک موتور از مدل مجاز برای شرکت در پیست مورد نظر می باشید.

گشت زنی آزاد یکی از بخش های بازی گشت پلیس می باشد که می توانید در آن به صورت آزادانه در منطقه 6 شهر تهران به گشت زنی پرداخته و علاوه بر آشنایی با محیط و خیابان های اطراف، به جمع آوری سکه های پخش شده در سطح نقشه بپردازید. مهمترین نکته در مورد گشت زنی آزاد، داشتن محدودیت زمانی برای وارد شدن و انجام این بخش می باشد که برای افزایش این زمان، کافیست با انجام موفقیت آمیز ماموریت های بازی، از زمان های اهدائی بازی بهره مند شوید.

برای خرید سکه در بازی، کافیست به بخش فروشگاه (واقع در پایین سمت چپ منوی اصلی بازی) مراجعه کرده و بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید. در انتها به صفحه کافه بازار هدایت خواهید شد (که در صورت عضویت به صورت مستقیم و گاهی پس از وارد کردن مجدد پسورد و در صورت عدم عضویت، با ثبت نام در کافه بازار) می توانید با پرداخت هزینه بسته انتخاب شده، آن را خریداری نمائید.

کدهای مخفی یکی از ابزار های بازی گشت پلیس برای دریافت سکه رایگان در بازی می باشند. این کدها عموما در بعضی جاهای شهر قابل دیده شدن و یا پنهان هستند که می توانید در قسمت گشت زنی آزاد بازی آن ها را پیدا کنید. ضمنا با عضویت در صفحات اجتماعی بازی و همینطور با باز گذاشتن سیستم نوتیفیکیشن دستگاه اندرویدی خود، می توانید از کدهای مخفی ای که به صورت مناسبتی اهدا می شوند بهره مند شوید.

برای وارد کردن کدهای مخفی سکه در بازی، کافیست ابتدا به بخش فروشگاه (واقع در پایین سمت چپ منوی اصلی بازی) مراجعه کنید؛ سپس بر روی گزینه کد مخفی (واقع در بالای سمت راست صفحه) کلیک کرده و در منوی باز شده، کد مخفی را (بدون هیچ گونه فاصله و با رعایت بزرگ و کوچکی حروف و همینطور علامت ها در صورت وجود) وارد کرده و تائید نمائید.

عوامل مختلفی در این اتفاق (خرید درون برنامه ای و عدم دریافت سکه) موثر هستند که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مشکل در برقراری ارتباط بازی با کافه بازار
  2. بروز نبودن اپلیکیشن کافه بازار
  3. مشکل در شبکه (اینترنت) و عدم ارتباط درست بین بانک-کافه بازار و یا کافه بازار-بازی
  4. اختلال در درگاه شبکه بانکی
    و مواردی از این دست…

در صورت بروز هرگونه مشکل، از طریق ایمیل بازی (به نشانی gashte.police@gmail.com)  موضوع را با ما در میان بگذارید تا آن را بررسی و راهکارهای مناسب را خدمت شما ارائه نمائیم.

در حال حاضر بازی تنها بر روی دستگاه های با میزان رم ( RAM یا همان حافظه موقت گوشی) بالای 800 مگابایت به بالا قابل اجرا می باشد. اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا امکان اجرای بازی بر روی تمامی گوشی ها را هرچه سریعتر فراهم گردد.

تمامی موارد احتیاطی برای اجرای بازی اعم از خالی بودن حدود 400 مگابایت رم ( RAM یا همان حافظه موقت گوشی) ، پر نبودن فضای حافظه گوشی (حافظه های داخلی و خارجی) ، عدم اعمال برنامه ها و حالات استفاده بهینه از باتری گوشی و موارد دیگر را لحاظ کرده و سپس بازی را به نسخه آخر بروز رسانی کرده و مجددا تست و بررسی نمایید.