نسخه آلفای بازی 2018-12-15T14:42:53+00:00

دانلود نسخه آلفا

در پروژه ” گشت پلیس 2 ”  از همان ابتدا تلاش داشتیم تا از نقطه نظرات کاربران در روند تولید بازی ( حتی در همان نسخه آلفا ) استفاده کنیم.

بدین منظور با تکمیل و انتشار دو نسخه پروتوتایپ،  توانستیم نقطه نظرات قریب به 1000 کاربر و علاقه مند را دریافت و مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم و در نهایت نسخه سوم و کامل پروتوتایپ در دو مد یا حالت فراهم گردید.

1- مد گشت زنی آزاد:

مد اول گشت زنی آزاد بوده که در آن به صورت آزادانه می توان در کل محیط ساخته شده که تقریبا از نظر مساحت برابر با بخش قابل توجهی از کل شهر می باشد به تست کنترل ماشین پلیس و دوربین های متعدد و بررسی اندازه ها و سایر موارد بپردازد و حتی با استفاده از آژیر و پاورآپ نیترو از فضای بازی لذت ببرد.

2- مد ماموریتی:

در مد دوم که در نسخه جداگانه ارایه شده است، بخشی از بازی (vertical slice) که در عمل بخش اصلی مد ماموریتی بازی هست به انجام رسیده است.

بازیکن از همان ابتدا به دنبال مجرم  (هوش مصنوعی) می رود و با تعقیب و گریز و وارد کردن ضربه می بایست جان او را کم کرده و در نهایت متوقف گرداند.

تشریح نسخه آلفا:

نسخه آلفای بازی به اولین نسخه قابل بازی گفته می شود که صرفا برای تست بازی بوده و طبیعتا بسیاری از ویژگی ها، مراحل و کلا مواردی که در نسخه نهای شاهد آن خواهید بود را دارا نمی باشد.

سرویس ایمیل:

علت استفاده از سرویس ایمیل جهت ارسال فایل بازی، صرفا امکان ارسال جوایز درون برنامه ای (در نسخه نهایی بازی) برای کاربرانی که با ما همکاری داشته اند، می باشد.

آدرس ایمیل:
جهت ارسال هدیه درون برنامه ای (قابل استفاده در نسخه نهایی بازی) و شرکت در قرعه کشی